На сторінці  Facebook прес-служби Урядового порталу з’явилася інформація про те, що Кабмін пропонує українцям оформити договір про реструктуризацію боргу за житлово-комунальні послуги для отримання субсидії.

А саме, держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо це не зроблено, держава знову ж йде назустріч громадянам і дозволяє оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік ( 2017-2018 роки) .

У Кабміні говорять, що іноді українці оскаржують в судовому порядку виставлену постачальником послуги суму заборгованості, і тому відмовляються платити відповідні кошти або укладати договір реструктуризації.  Уряд пішов назустріч таким сім’ям: борг за комунальні послуги, який оскаржується в суді, не впливає на субсидію. У ситуації, коли громадяни не згодні з заборгованістю, вони можуть її оскаржити.

На підставі рішення суду про анулювання боргу або до винесення рішення суду про розмір заборгованості, яка оскаржується рішенням комісій з питань призначення житлових субсидій, які працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії поновлюється з моменту призупинення її виплати, тобто з травня 2017 року.

Коім того, як зазначено у повідомленні, поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги в березні, травні та червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!