Станом на 1 жовтня у місцевий бюджет Володимир-Волинського району надійшло власних та закріплених доходів загального фонду в сумі 23 219,3 тисячі гривень, що становить 107,4 % до бюджетного призначення.  Дану інформацію озвучила начальник фінансового управління РДА Олена Бондарук на нараді у Володимир-Волинській районній державній адміністрації, яка відбулася 9 жовтня.  Головним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 13 322,4 тисячі грн.  Акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних  товарів при запланованих 386,1 тис.грн надійшло 353,9 тис.грн.  Недовиконання даного податку, як зазначила в.о.начальника ОДПІ Оксана Левчук, є свідченням того, що голови місцевого самоврядування недостатньо приділяють уваги контролю за діяльністю суб’єктів господарювання, які торгують підакцизною продукцією.

Видаткова частина виконана на суму 143 463,2 тис.грн. Однак, як наголосила Олена Бондарук, не вистачає до кінця року 97 тисяч на заробітну плату працівникам Будинку школяра за причини недофінансування цієї установи Зимнівською ОТГ.  На що голова РДА Наталія Василець порекомендувала на початок нового бюджетного року укласти договори з ОТГ району на співпрацю у плані співфінансування установ.

Начальник управління казначейства Людмила Власюк вказала на те, що  в районі не освоюються вчасно кошти головними їх розпорядниками. До кінця року залишається практично два місяці. Реагуючи на дану інформацію голова РДА дала розпорядження терміново скликати нараду, на якій заслухати  кожного розпорядника щодо причин зволікання із освоєнням коштів загального та спеціального фонду.

На завершення наради начальник управління Пенсійного фонду Лариса Величко проіфнормувала аудиторію із основними змінами у пенсійному законодавстві та тими критеріями, які братимуться до уваги під час нарахування пенсії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!