Ірина Цигикал з м. Володимир-Волинський, котра попри втрату чоловіка, всілякі перепони та життєві складнощі зробила цей відповідальний крок – всиновила 5- тимісячного малюка. Сьогодні вперше Давид поїде у нову для себе оселю! А також ми прагнемо спільно з вами не тільки разом потішитись, але й внести посильний вклад аби допомогти цій мужній жінці поставити на ноги ще одну дитину! Цю приємну новину повідомив на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Руслан Теліпський.

Чоловік Ірини – Цигикал Олексій Миколайович був командиром 44-ї артилерійської бригади. Дивізіон реактивних систем залпового вогню «Смерч» під його керівництвом брав участь у ліквідації терористів та десятків одиниць бойової техніки, ворожих укріплень, складів озброєння та військового майна. Олексій тричі зазнавав поранень у боях, а смертельні поранення довелось отримати у автомобільній пригоді, коли повертались з військовими на полігон, на трасі Городище-Рівне-Старокостянтинів. Помер підполковник Олексій Цигикал у лікарні м. Рівне від отриманих травм 16 квітня 2015 року…

Ірина з Олексієм разом виховували Сергія, єдиного сина – йому вчора до речі виповнилося вже сімнадцять літ. Хлопець навчається на Вінниччині на 3-му курсі у Немирівському коледжі будівництва та архітектури за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», тому зараз мама рідко бачить свою дитину. Проте любляча сімейна пара мріяла ще мати діток, і тому стояли в черзі аби всиновити. Коли прийшла до порогу трагічна звістка, Ірина хотіла відкликати свою заяву, адже самій це дуже складно робити попри підтримку своїх батьків і родичів. Але добре все осмисливши, вирішала реалізувати спільну з чоловіком мрію і присвятити себе материнській любові маленькому хлопчику, котрому ще не має і 5 місяців! Знайомтесь – це Давид, наша гордість і нова опіка волонтерського руху МдС! Ми сподіваємось, що разом з вами зможемо підставити своє плече, і стати надійним тилом мужній жінці!

Кожен може підтримати фінансово Ірину Анатоліївну Цигикал, зробивши посильний чи символічний фінансовий внесок на її картковий рахунок: 5274-1000-0195-1504 (Ощадбанк), а також надіслати речі чи іншу потрібну дитячу продукцію на відділення Нової Пошти №1, у м.Володимир-Волинський і ми повідомимо. (Телефон для довідок на разі даємо свій робочий: 050-973-44-84)

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!