Тема військових, а радше їх матеріальне забезпечення, вирішення різноманітних житлових та побутових проблем для влади Володимира-Волинського останнім часом стала  практично першочерговим завданням. До того ж гостро постало питання щодо добудови 44-квартирного житлового будинку для військових, зокрема учасників АТО та сімей загиблих.

Як наголосив міський голова Петро Саганюк, першопочаткове перерізання стрічки на новобудові планувалося до Дня захисника України – 14 жовтня. Пізніше дату перенесено на середину листопада. Проте, зважаючи на значний об’єм незавершених робіт, здача будинку може відтягнутися на невизначений час. Все тому, як наголосив Петро Данилович, участь та перемогу у тендері на будівельні роботи  здобула одна із вінницьких фірм, яка щоденно командирує на об’єкт не більше 10 робітників. А там потрібно їх щонайменше 100, щоб вчасно та оперативно підготувати будинок під ключ. Голова КЕВ – замовник робіт, як не дивно, не надто переймається долею цієї будови. Високі військові чини, які періодично прибувають до Володимира-Волинського поглянути на темпи робіт, самотужки нічого не вирішують.  Тому  житло для тих, кому воно було обіцяне та розподілене, й надалі залишається тільки омріяним.

Що стосується допомоги військовому з’єднанні від громади та влади Володимира-Волинського, варто зазначити, що   для благоустрою території частини виділено 500 тисяч гривень із міського бюджету, вкадено 300 м кв бруківки, на спонсорській основі від підприємців міста надано 50 тонн асфальту та проведено ремонт 1000кв м дорожнього полотна.  Крім того, йде до завершення ремонт боксів ЗРП, надано відповідне спортивне спорядження. Тобто, як наголосив міський голова, усі проблеми вирішуються по мірі їх озвучення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!