Центральна Виборча Комісія прийняла відповідне рішення про призначення виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів на 29 жовтня 2017 року.

У Володимир-Волинському районі відбудуться вибори до Оваднівської та Зарічанської ОТГ.  До речі, до Овадного приєднується два села Турійщини, які виявили бажання бути у складі цієї об’єднаної громади.

Процес розпочався. Проте із певими трудношами та проблемами. Володимир-Волинська районна виборча комісія й досі працює без затвердженого кошторису. А той, що надавався на розгляд та узгодження районної влади, довелося перекроювати. І як на нього подивляться депутати на черговій сесії, яка  має відбутися напередодні виборів, прогнозувати важко.  Але маємо, як кажуть, те, що маємо…

Проблема виникла не лише в кошторисі. Як виявляється, 19 дільничних комісій по селах й досі не укомплектовані в повному складі.  Люди навідріз відмовляються брати на себе відповідальність та не лише очолювати комісії, а й бути рядовими членами.

Політичні сили (УКРОП -19, Солідарність-19,Свобода-14, Батьківщина -19,Народний Фронт – 16, Аграрна – 6, Самопоміч – 9 та Ляшка -1) висунули своїх кандидатів до складу дільничних комісій загальною кількістю 103 особи.  А ще потрібно добрати 111 кандидатів. По Зарічанській територіальній виборчій комісії не вистачає 38, а по Оваднівській – 73.   І як зазначила секретар районної виборчої комісії Євгенія Грицюк, якщо й надалі спостерігатиметься така пасивність та інертність політичних партій, сільських голів   вибори просто можуть не відбутися.

І ще одне. Дивує відсутність здорової  конкуренції між кандидатами на  очільників  Зарічанської та Оваднівської  об’єднаної громади. Тільки пан Пальонка та пан Панасевич (які, до речі, є діючими сільськими головами вищезгаданих сільських рад) виявили бажання брати участь у виборах. А де альтернативні пропозиції від молодих реформаторів?  Невже не віднайшлося опонентів?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!