Вандали й надалі марнують майно громади. Саме на цьому наголосив керівник «Полігону» Олександр Козичко на оперативній нараді за головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка . Це стосується зігнутих в дугу дорожніх знаків на вулиці Ковельській. Окрім цього, знімаються аеродромні плити на площадках та електричні ізольовані дроти.

Виявляється, у місті є ряд мийок   автотранспорту, які не обліковують використану воду та відповідно за неї не платять. Й надалі викликає стурбованість освоєння коштів головними їх розпорядниками, адже до завершення року залишилося два місяці. Зволікається встановлення спортивних майданчиків. Й надалі проблемним питанням є комунальні борги та їх реструктуризація. Окремо Петро Саганюк  дав зауваження  свому першому заступнику Ярославу Матвійчуку щодо відсутності аншлагів на бічних вулицях міста.

Свого часу це питання перебувало на контролі його попередника та відділу архітектури, проте два роки тому кампанія пройшла, а проблема залишилася й надалі невирішеною. І потрапити за потрібною адресою навіть жителям міста проблематично. Не говорячи вже про служби трьох цифр.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!