У Луцьку вийшли з друку перші листівки з серії «Слава воїнам АТО», які мають назву «Я пишаюся тобою». В основу поштівок лягли малюнки доньки атовця Крістіни Смірнової, пише “Волинь post”.

Днями юній художниці виповнилось 20 років. І до  ювілею дівчина змогла видати свою першу повноцінну поштівку для підтримки бойового духу наших захисників і подяки усім людям доброї волі, пишуть “Меценати для солдата”.
Вона вже  навіть встигла підписати кілька примірників бійцям  14 окремої механізованої бригади до Дня Захисника України та подарувати з власним підписом свій доробок на зустрічі з сім’ями Небесного Легіону у Луцьку!”
“Ми всі також можемо долучитись до хорошої справи і допомогти талановитій дитині й надалі творити та вдосконалюватись! Адже придбавши цю патріотичну поштову картку під назвою «Я пишаюся тобою» із серії «СЛАВА ВОЇНАМ АТО» кожен зможе внести і свою вагому чи символічну частку у її творчість”, йдеться у дописі.
“Картка Приватбанку Крістіни Смірнової: 4149-6054-6619-5377! Переведіть довільну суму – і юна мисткиня вам віддячить ще й гарним побажанням та підписом на звороті, відіславши вам листівочку у будь-яку точку світу! Можете відразу напряму з нею сконтактуватись на фб: Kristina Smirnova, або по телефону: +380930385836!”

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!