Сьогодні вранці до редакції надійшов дзвінок від чоловіка, який представився Романом Проскурою. Він зазначив, що на сайті «ВолодимирМедіа» опубліковано  звернення про допомогу новонародженій його донечці Софійці, яка перебуває у важкому стані в обласній лікарні. Крім того, потребує допомогу  і його дружина, за життя котрої борються володимирські медики.  У зверненні йшлося про те, що  батько  новонародженої  є учасником бойових дій, та на війні втратив здоров’я, і його пенсії по інвалідності не вистачає на лікування донечки і дружини.

Роман попросив написати спростування і  забрати з сайту дану інформацію, оскільки,  діагноз донечки не відповідає тому, який був вказаний. Дівчинка, як зазначив чоловік, йде на поправку, відчувається позитивна динаміка одужання. З дружиною теж все гаразд. Роман також наголосив, що не потребує фінансової допомоги,  і дякує усім, хто відгукнувся.

На адресу “Володимирмедіа» надходять листи, на  які редакція завжди реагує. Тож повідомлення, у якому йшлося про допомогу, не могла залишити поза увагою. Тим більше, що подібне було надруковане на офіційному сайті міста, і його розтиражували волинські ЗМІ. Можливо, хтось таким чином хотів допомогти Роману, і забувся поставити його до відома. Та головне,  щоб з донечкою  було все добре. На його прохання ми знімаємо інформацію з сайту про допомогу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!