На сесії Володимир-Волинської  міської ради й надалі підіймалося питання містобудівної документації, зокрема по заїзду до ПанБуду, який межує із ЖЕК. Дане рішення неодноразово та вперто    лобіює депутат Радкевич.  Умовами договору, в який свого часу уважно вчиталася група депутатів із земельної комісії, зокрема Русланом Морозом, передбачається будівництво дороги до ЖЕК, бо як би там не було,  комунальна установа міста просто зобов’язана мати свій власний під’їзд і не просити  дозволу у власників «ПанБуду» нею користуватися.

Вже декілька сесій підряд ця проблема вкотре виноситься на роздуми депутатського корпусу.   Доходило навіть до того, що прершопочатковою будівельною документацією  запропоновано прокласти  дорогу  до магазину  попід вікнами житлових  будинків, які стоять  обабіч «будівельного шляху».  Проте все гальмувалося на земельній комісії, а пізніше – на сесії. Все   ніяк депутати не наважуться віддати цю ділянку дороги торговому комплексу, бо як не крути, а відчувають перед виборцями неабияку відповідальність. Хоча на цій сесії Радкевич повідомив, що дорога до ЖЕК вже вимощена бруківкою і там немає жодних проблем.

Дивною є пропозиція депутатів щодо перекроювання депутатських комісії посеред каденції. Звісно, причин для цього є більш, ніж достатньо. Декого не влаштовує склад певних комісій, дехто –  спить та бачить себе головою, щоб розгляд проектів рішень відбувався за звичним сценарієм – після «договорняка» дружнім підняттям рук. Ось тільки й цього разу два рішення щодо змін у Положення про постійні комісії, авторами одного з яких були депутат Руслан Мороз,  а другого – Сергій Радкевич та Валентин Вірковський , не підтримані депутатами. У своєму проекті рішення один із авторів Сергій Радкевич пропонував навіть об’єднати деякі комісії, бо вони, виявляється, не завантажені роботою. Інший співавтор Валентин Вірковський висловив думку з приводу того, що дехто із депутатів має бажання працювати в іншій депутатській комісії, а дехто – навіть очолити. Ось тільки Руслан Мороз вважає, що усі рішення повинна розглядати сесія, а не витрачати депутатам по 10 годин свого часу на  розгляд на комісії питань, рішення за якими ще задового до сесії неодноразово занають змін.

Дещо гаряче було під час  прийняття рішення щодо штатної чисельності Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідв. Дехто вважав, що штати роздуті, необгрунтовані. Проте коли директор центру Олена Токарєва озвучила кількість дітей, батьки яких вже подали заяви до центру, а їх 60, депутат Руслан Мороз взагалі запропонував штати збільшити. Адже на кожну дитину з особливими потребами потрібно затратити час. А в центрі планується 2 посади вчителя-реабілітолога, півпосади – лікаря-фізіотерапевта, практичного психолога та молодшої медичної сестри; 0,25- музичного керівника  та лікаря-невролога. Просто не вкладається в голові, як і хто піде працювати за ці копійки та яким чином буде спланований робочий графік, щоб охопити усіх дітей реабілітацією.

Не підтримав депутатський корпус  відставку свого колеги – депутата від ВО «Свобода» Андрія Хілінського. Його бувший соратник по партії, депутат Сергій Коба повідомив, що через тиск партії у Хілінського  погіршився стан  здоров’я. Навіть висловив думку щодо надання фінансової допомоги із бюджету. Звісно, якщо хворіє людина, чому б їй не  допомогти.  Але до чого оці політичні ігрища – невідомо. Адже депутат Хілінський  останнім часом самоусунувся від депутатської діяльності, не відвідує засідання комісій та не бере участі у сесіях. Невже партія ніяк не визначиться із наступним кандидатом?

Поряд з тим, від депутатів Руслана Мороза та Максима Климюка за дорученням виборців  звучали подяки керівництву міською владою – міському голові Петру Саганюку, його першому заступнику Ярославу Матвійчуку, керівникам відповідних структурних підрозділів та народному депутату Ігорю Гузю за лобіювання інтересів виборців, зокрема виділення коштів на ремонт вулиць міста, проведення водогону на вулиці Броварній. Крім цього, депутат Максим Климюк передав подяку від родини афганця Павла Марходея, яка за рахунок коштів бюджету отримала житло. Єдине, на чому загострив увагу Максим Климюк – вирішення питання щодо виділення із міського бюджету 36 тисяч гривень Павлу Марходею та ще шістьом власникам  соціального житла для виготовлення технічних умов на електропостачання. Для міста така сума  коштів є незначною, тому варто це питання розглянути в найкоротші терміни.

Вцілому сесія міської ради була напруженою. Виникали питання щодо перерозподілу коштів міського бюджету; виготовлення проектно-кошторисної документації на освітлення військових містечок; фінансування програми «Безпечне місто»; водогону по вулиці Луцькій, який не витримує навантаження; звіту депутатів про пророблену роботу; необгрунтовану вартість проектно-кошторисної документації та встановлення пандусу біля будинку на вулиці Сагайдачного 7, де проживає інвалід, позбавлений права виходити на вулицю. Крім того, як наголосив Валентин Вірковський, потрібно у парку імені Гагаріна, якщо цього вимагає статус парку,  встановити декілька лавок та вкласти бруківку на доріжках.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!