Дорогі захисники нашої Вітчизни! Прийміть щирі вітання з Днем захисника України! Це свято увібрало в себе багаті славні традції, уособлення мужності і героїзму оборонців та визволителів рідного краю. Воно єднає державу, закликає до згуртованості перед нинішніми загрозами. Тепер,  коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет країни, ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Сьогодні ми відзначаємо також величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, якіе упродовж століть  набуло особливо важливого змісту, оскільки пов ‘язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва. 

     Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія як збройна сила проти гітлерівської окупації батьківських земель та більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, вояки вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.

      Зі святом вас, дорогі визволителі! Нехай Матір Божа завжди буде вашою заступницею і оберігає вас своїм Покровом!  Миру вам,  здоров’я і довголіття, бадьорості духу, родинної злагоди, радості і добра!

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!