Свято танцю відбулося вчора у спорткомплексі “Олімп”. Кілька сот пар завітали до нашого міста зі всіх куточків країни, а також з-за кордону на міжнародний турнір спортивного бального танцю на Кубок міського голови, організаторами якого є Софія та Станіслав Кузнєчихіни.  Більше двох десятків суддів, серед яких – гості з Ізраїлю, Молдови, Польщі, Білорусі оцінювали юних танцюристів. Спонсором заходу виступила  ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика “Чебатурочка”. 

Це – не перший турнір цієї танцювальної пари, який збирає таку кількість учасників. І якщо минулого разу переважна їх більшість приїхала із західних регіонів, цього разу завітали гості зі Сходу, а саме з Маріуполя. Зізнаються, вражені рівнем організації, і пообіцяли приїжджати й надалі. Неможливо виділити когось кращого або навпаки, бо усі танцюристи викладались на всі сто. Це, прерогатива тренерів і суддів. Однак не звернути увагу на найменших юних володимирчан -Яринку Шуляр та Романа Боярчука, було теж неможливо. Ці запальні, енергійні та усміхнені живичики підкорили майстерним виконанням увагу не тільки суддів, а й вболівальників. Харизматична пара з Польщі теж не залишилась не поміченою і завоювала прихильність глядачів та журі, здобувши перемогу. Загалом, усі танцюристи виклались сповна. Турнір триватиме два дні, тож чимало перемог та кубків чекає на учасників.

Органіазатори щиро вдячні директору ПРаТ “Володимир-Волинська птахофабрика “Чебатурочка” Аліні Сич за надану спонсорську допомогу, а також Волинському медичному центру екстренної допомоги та медицини катастроф за турботу.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!