Є у Володимирі-Волинському такі віддалені мікрорайони, що до них іноді й птах не долітає. Одним із таких – житловий масив, який взятий у кільце вулицею Наталії Ужвій. Як там живуть люди, одному Богу відомо. Бо до них донедавна не курсував жоден із міських маршрутів. Крім цього, є й інші певні труднощі, про які повідомимо і покажемо згодом.  Дивно, що ніхто з влади, допоки носом не тикнуть,  не задумується про те, що й там  живуть люди, у них народжуються дітки, яким треба до школи, в садочок та на роботу добиратися.

З цими  незручностями жителі  Натілії Ужвій просто втомилися миритися. Якщо у центрі без проблем доберешся у різні куточки міста та далеко за його межі, то з цього кварталу жоден міський транспорт не  рухався.  Тому жителі  звернулися до депутата Володимир-Волинської міської ради Руслана Мороза з проханням  вирішити ряд проблем, тим самим дати людям  можливість насолодитися хоча б мінімальними благами  цивілізації. Перше, що мешканці цього віддаленого району попросили, – розв’язати проблему з пасажирським перевезенням.

Як зазначає в розмові Руслан Андрійович, дане звернення він адресував до керівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Віктора Фіщука. Звісно, питання  вирішилось не відразу, оскільки більшість перевізників просто відмовлялися продовжувати або змінювати свої маршрути.

Довго велися перемовини, тривав пошук різноманітних варіантів та компромісів. І насамкінець все ж таки цю проблему рушили з мертвої точки. Віднедавна, як наголосив Руслан Мороз, жителі вулиці Наталії Ужвій мають змогу добиратися в місто на маршрутці за №16. Графік руху підлаштований так, щоб люди вранці могли добратися по своїх справах у місто, а ввечері – повернутися додому.

Саме за це жителі вищезгаданого району дякують міській владі,  депутату Руслану Морозу та перевізнику Михайлу Тищуку, котрі не кидали солодкі обіцянки, не відмахнулися від проблем виборців, а просто, не гаючи часу та не чекаючи наступних виборів, оперативно вирішили питання із пасажирським перевезенням.

На черзі вирішення ще ряду проблем. Але про це згодом…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!