У заступників голови Національного банку України Валерії Гонтаревої суттєво зросли зарплати, про що стало відомо з їх декларацій за жовтень, зазначається у повідомленні на сторінці  zrada.today.

Як передає “ТСН”, в.о. голови НБУ Яків Смолій отримуватиме рівно вдвічі більше, ніж раніше, – 241 тисячу гривень. Дмитро Сологуб заробив у вересні на 107 тисяч гривень більше, ніж у серпні. Роман Борисенко та Катерина Рожкова заробляють тепер по 230 тисяч гривень, а Олег Чурій – на 6 тисяч гривень менше.

Сама Валерія Гонтарєва п’ятий місяць знаходиться у безоплатній відпустці. Їй передбачена зарплата у 300 тисяч гривень, але її вона не отримала. Очільниця НБУ заявляє, що більше не працює в Нацбанку, проте і досі неясно, коли президент ухвалить рішення про її звільнення і коли вона відзвітує у Верховній Раді.

Журналісти припускають, що таку “козирну” зарплату отримуватиме нинішній перший заступник Яків Смолій. Він претендує на головне крісло установи

Члени правління банку не стали пояснювати, за які заслуги їм так підвищили заробітну плату. Натомість прес-служба НБУ пояснила, що працівникам фінустанови роками не змінювали оклади, а тепер от їх вирішили наблизити до ринкових.

Звісно, це можна трактуватим як бенкет під час чуми. При тому, що у більшості пенсіонерів, завдячуючи грандіозній пенсійній реформі, пенсія збільшилася на 50-100 гривень, банкіри дозволяють собі підвищувати заробітні плати до 300 тисяч. То чому ж тоді  пенсіонери не заслужили ринкових пенсій?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!