Міністерство освіти і науки затвердило  Умови прийому до   закладів вищої освіти у 2018 році. Є відповідно ряд змін, на яких загострюємо увагу.

Зокрема, абітурієнтам надана можливість подавати 7 заяв на 4 спеціальності на місця державного і регіонального замовлення. При цьому кількість заяв на контракт обмежуватися не буде.

У 2018 році   прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного тестування 2016, 2017 і 2018 років. Абітурієнти – вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, за кількома винятками, будуть подавати заяви тільки в електронній формі.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів і завантаження в них необхідних документів розпочнеться 2 липня і закінчиться 25 липня. Прийом заяв і документів почнеться 12 липня.

Особи, які вступатимуть до вузів на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, зможуть подавати заяви до 20 липня. Абітурієнти, які будуть  вступати тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання – до 26 липня.

Творчі конкурси будуть проведені в декілька сесій з 14 до 26 липня; вступні іспити – з 21 до 26 липня; співбесіди – з 21 до 23 липня включно.  Рейтинговий список абітурієнтів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформують і оприлюднять не пізніше 1 серпня.  Відзначається, що в 2018 році набір абітурієнтів для здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра не проводитиметься.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!