19-жовтня поблизу офісної будівлі благодійного фонду ” Матері Божої неустанної помочі” вчергове розвантажвували гуманітарну допомогу від німецьких благодійників фонду “Україна. Допомога. Брайтшайд”.
Як зазначив під час спілкування із представниками місцевих ЗМІ голова фонду ” Матері Божої неустанної помочі” Микола Гінайло, загальна сума гуманітарної допомоги склала понад 23,3 тисячі євро.
Основними складом гуманітарного конвою є меблі для лікарні, одяг та інші речі побуту. Під час розподілу вантажу, наголос ставитиметься на місцеву лікарню, територіальний центр та релігійні громади не тільки Володимира-Волинського, а й Луганської та Херсонської областей. Частину допомоги направлять для громадських організацій міст. Поряд з тим, жодна людина, котра із заявою на потребу у гуманітарній допомозі надасть відповідний пакет документів, не залишетьмся поза увагою.
Як наголосив Микола Архипович, отримати допомогу можуть люди, які не входять до громадських об’єднань. Крісм того, кожний, хто її потребує, повинен надати довідку із управління соціального захисту про те, що малозабезпечений або потребує засобів реабілітації. З цими документами потрібно звернутися до благодійного фонду, який знаходиться поряд із Собором Різдва Христового, що у Володимирі-Волинському.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!