19 жовтня у культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського загально-освітня школа №1 під керівництвом її директора Людмили Самусєвої зустрічали польську делегацію у   складі учнівського та педагогічного колективу ліцею-гімназії ім. Станіслава Сташіца з міста Хрубешув (Польща).

Ця зустріч не була випадковою, а радше завчасно спланованою, оскільки обидва навчальні заклади ще у 2015 році підписали угоду про дружню співпрацю та обмін учнями для вивчення культурної спадщини двох народів та добросусідства. Відбулась вона у фойє  КМЦ, де  учні разом зі своїми вчителями організували для польських друзів та колег   акційні покази «Талант-шоу» під гаслом: « Я не вихваляюсь, але я вмію…»

Дружнє спілкування та знайомство польської делегації  розпочалося  із показу відеоролику про школу. У подальшому учні продемонстрували свої таланти:  зі співу  Шушняк Олександра із 3-А класу, з художньої гімнастики  Сидорук Дарія та Сидорук Анна, учениці 10-го та  8-А класів, з авторської пісні  учні 10-11 класів. Поряд з тим, учениця 7-А класу Зубко Оксана  декламувала вірші польською мовою.

Гості свята були приємно здивовані цікавим та теплим прийомом, гостинністю та талановитістю своїх ровесників із Володимира-Волинського. Завдячуючи  організаторам, у залі царила атмосфера добра, святковості, а обличчя польських дітей та їх викладачів вкривали щирі та милі посмішки.

По закінченню зустрічі польські гості відвідали  авторську виставку картин  юної художниці,   учениці ЗОШ №1 Ніки Сідак.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!