Вечір гумору «Stand Up Comedi» відбувся  у культурно мистецькому центрі, зібравши повний зал глядачів. Його організатор Максим Климюк назвав шоу експериментальним, оскільки воно вперше проходить у Володимирі.

Першим на сцену вийшов ведучий заходу, почесний володар звання “Кращий комік”,  учасник телешоу “Комік на мільйон” – Максим Боровець. Зі слів Максима Климюка, тепер вже популярний стендапер, найголовнішим досягненням вважає перемогу у лізі КВН у нашому місті кілька років тому. Його дотепні жарти про сімейне життя зірвали бурю оплесків.

Трикратний переможець мега-шоу “Розсміши коміка” білорус Сергій Горох завоював симпатію  володимирчан розповідями про життя з дідусем. За лаштунками вдалося поспілкуватися з гостем з Мінська і дізнатися, як потрапив до України, і чим займається? Сергій – випускник Мінського інституту культури та мистецтв, учасник КВКів. Тож дотепні жарти – це його стихія. Однак, виступати доводилось завжди у команді. І коли приїхали з кастингом у Мінськ організатори “Розсміши коміка”, хлопець вирішив спробувати свої сили. Після того, як виграв 20 тисяч гривень, зрозумів, що може виступати один. Далі була ще одна спроба, і запрошення на супер гру, де втретє здобув перемогу. Під час виступів зрозумів, з чого сміються глядачі, і вибудував свою стратегію жартів. А коли отримав запрошення у новий проект капітана  команди КВК “Одеські манси” Сергія Середи, довго не роздумував. І ось уже три місяці живе і працює у Києві. На запитання, чи є можливість реалізувати себе у якості коміка на батьківщині, Сергій відповідає, що це можливо, але не на телебаченні. Оскільки у Білорусі  немає приватних телеканалів, де б можна було створювати і розвивати стендаповські проекти і транслювати їх на всю країну. Тому єдиним виходом для стендаповців є клуби. Хоча у Білорусі є багато веселих і дотепних хлопців та дівчат, але немає можливості зніматись на ТБ. Щодо політичних жартів, мінчанин зізнаєтся, що у них є вони, але не такі гострі, як, приміром у “95 кварталі”. Яке місто найбільше сподобалось і чи хотів би залишитись в Україні? “Якби була можливість кудись переїхати, я б обрав Київ. Це – чудове місто”, – відповів Сергій. І насамкінець, хотілось почути про плани вродливого і дотепного білоруса. “Хочеться, щоб проект, над яким працюємо, став успішним”.

14-річний наймолодший учасник проекту Кирил Мазур жарти  пише сам. Однак не було такого проекту, де б їх можна було презентувати. А “Розміши коміка” – став саме тим майданчиком, де такі як Кирил мали можливість заявити про себе. Участь у цьому проекті, за словами хлопця, дала не тільки гроші, які здобув у якості перемоги, а й мотивацію творити далі. А згодом шанс долучитись до команди стендаповців. Батьки спочатку не дуже схвально віднеслись до такого заняття сина, та коли побачили, що у того це добре виходить, змінили думку. А ось однокласники й досі не знають про захоплення Кирила. Зізнається, що не хоче афішувати.

Єдина дівчина у чоловічій команді Оленка Пазуха не могла залишити байдужими глядачів у залі. Ця чарівна  блондинка дарувала море позитиву, помноженого на дотепність.

Якщо хтось і вміє жартувати з власного прізвища, то це Віктор РОзовий. Саме на другу букву ставиться наголос при його вимові. Тож глядачам було весело дізнатися, як живеться представнику чоловічої статі із таким геть не чоловічим прізвищем.

Кульмінацією шоу стало вручення конвертів з матеріальною допомогою учасникам проекту “Турбота взамін на любов” родинам Грушевським та Ткаченків, які виховують дітей з особливими потребами. Частина коштів, отриманих від продажу квитків,  на «Stand Up Comedi» було вирішено передати для підтримки цим сім’ям.

Жанна БІЛОЦЬКА

 

 

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!