На щовівторковому брифінгу з представниками ЗМІ зустрічався перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Питань було небагато, майже усі стосувались опалювального сезону.

З понеділка розпочався опалювальний сезон у місті, усі котельні працюють у штатному режимі. Однак не обійшлося і без скарг мешканців будинків щодо належного функціонування теплових носії у квартирах. Аварійна служба ЖЕКу спрацювала оперативно, хоча ряд проблем ще залишились. Деякі з них стосуються помешкань, у яких у літню пору здійснювались ремонтні роботи. На жаль,  не все виконувалось професійно, і зараз відповідні  служби змушені виправляти недоліки.

 Велась мова і про енергозберігаючі заходи. Вже сьогодні є можливість спостерігати за процесом термомодернізації, яку здійснює ОСББ одного з багатоповерхових будинків. За підрахунками, це дозволяє зекономити 30 відсотків витрати енергоносіїв. 40% коштів сплачують жильці, 60% – місто. Це – пілотний проект, який дозволить мешканцям зекономити на витратах за тепло, тож є сподівання, що у наступному році кількість бажаючих долучитися до нього зросте.

Журналістів цікавило питання залучення техніки для промивки ливневої каналізації. Так, цими днями у місті працювала  промиволивнева машина на договірних умовах, як виявилось, такий метод виявися досить ефективним, тож у подальшому варто подумати над продовженням таких робіт.

Торкалися теми благоустрою парку Гагаріна, який планується розпочати у наступному році. Зокрема, мається на увазі освітлення, встановлення лавок, облаштування доріжок. Насамкінець, Ярослав Матвійчук закликав містян через ЗМІ долучатися до голосування за проекти, подані на отримання фінансування з громадського бюджету міста.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!