У залі засідань міськвиконкому відбулося засідання молодіжної ради, на якому обговорювались питання святкування Дня студента, який відзначатиметься 17 листопада, а також  голосування за громадські проекти міста.

Щодо першого питання, членам ради, а саме студентам навчальних закладів міста,  було запропоновано вирішити, яким вони бачать це свято? Подумати над кандидатурами кращих з них для відзначення нагородами.

Триває голосування за проекти, подані на отримання фінансування з громадського бюджету міста. На засіданні йшлося  про участь у їх голосуванні  та умови, а також залучення громадян, котрі мають цікаві ідеї, для написання нових. На сьогодні чимало їх вдалося реалізувати завдяки різноманітним програмам та фондам, які організовували подібні конкурси. Такими, приміром, є –  Фонд “Прибужжя”, “Тільки разом”. Щодо громадського проекту, на який виділено 1 мільйон 100 тисяч гривень, то у ньому беруть участь 19 учасників у семи номінаціях.  Передбачено, що переможцями стануть два великих і сім малих проектів. Яких саме? Стане відомо після  6 листопада. Саме стільки триватиме громадський вибір. Переглянути їх та ознайомитися з умовами голосування можна, перейшовши за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua/. Варто додати, що право віддавати свій голос мають лише мешканці міста.

Насамкінець було представлено нового кандидата у члени молодіжної ради Петра Марчука, за якого мають проголосувати на наступному засіданні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!