П’ять років проведе за гратами головний державний інспектор митного поста “Доманове” Волинської митниці Державної фіскальної служби за вимагання та одержання неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) засуджено до реального позбавлення волі. Про це йдеться на сайті прокуратури Волинської області.

У ході слідства з’ясувалось, що митник тричі протягом липня-серпня 2016 року при здійсненні митних формальностей під час перетину громадянином митного кордону України в напрямку виїзду з митної території вимагав та одержував грошові кошти за безперешкодне здійснення контролю та митного оформлення належних чоловікові транспортних засобів на іноземній реєстрації. Викрито та затримано посадовця 28 серпня 2016 року прокуратурою Волинської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в області.

Ратнівський районний суд визнав головного державного інспектора митного поста винним у вчиненні корупційного злочину та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі  з позбавленням права обіймати посади в органах Державної фіскальної служби строком на 3 роки та з конфіскацією майна. Окрім того, митника позбавлено спеціального звання “радник податкової та митної справи ІІ рангу”.

Зауважимо, що згідно з вимогами чинного законодавства, за вчинення корупційних злочинів не передбачено звільнення від відбування покарання з випробуванням або призначення покарання більш м’якого, ніж передбачено законом.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!