Весь минулий тиждень українців годували новинами про київські акції протесту на чолі з екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. На майдані біля Ради галасу було багато. Відчутно повіяло ностальгією за майданом минулим. Для повноти картини не вистачало лише Порошенка на бульдозері, Кличко в піні з вогнегасника та Тимошенко в тюрмі. Та у всіх них тепер інші ролі та життєві плани. Ось так колесо історії когось виносить нагору, а когось скидає донизу.
Проте, боротьба за краще майбутнє цього разу пішла якось в’яло. Вимоги протестуючих виявилися страшно далекими від нагальних проблем народу – зняття депутатської недоторканості, створення антикорупційного суду та зміна виборчого законодавства. Навіть на перевибори Ради «революціонери» не замахнулися. Та і навіщо вони ним, коли вони всі вже комфортно влаштувалися «під куполом» головного законодавчого органу країни?
В цій ситуації стабільність в державі цементує сама «фартова» партія сучасності – «Народний фронт». Зі своїм нульовим рейтингом «фронтовики» вхитряються тримати руку на пульсі «народного спротиву» і «на горлі» Президента Порошенка одночасно. Поліція на чолі з Арсеном Аваковим надійно береже спокій в Україні! Ніхто не знає що робити далі. Тому попереду можливі найрізноманітніші сюрпризи.
Зате знову порадував словесними «перлами» міністр соціальної політики Андрій Рева. Виявляється, що Уряд щиро хоче, аби мінімальна пенсія в Україні складала близько 3200 гривень. Таким сьогодні є реальний прожитковий мінімум. Не складно підрахувати, що мова йде приблизно про 120 американських доларів. Цікаво, що три роки тому, до приходу до влади веселої команди європейських реформаторів, такою приблизно мінімальна пенсія і була.
Рева також жалкував, що ми живемо не в Бразилії, де цілу зиму можна пересидіти «в фавелах (бразильський варіант нетрів, які звичайно розміщені на околицях міст) або картонних коробках». Взимку доводиться топити. І в цій трагічній ситуації, українці, на думку Реви, настільки розпещені, що звикли ходити по власним помешканням «в одних трусах». Така ганебна поведінка впливає на розмір платіжок. Отже, Рева продовжує свої дослідження соціальної поведінки українського народу і приходить до все більш сумних висновків – наші люди бідні лише тому, що дурні. Що ж. Були б розумні – заощаджували би так, що взагалі нічого б цій ненажерливій державі не платили.
Тим часом, з 1 листопада «Нафтогаз» збільшує ціни на свою))) продукцію ще на 10%. Газ для українців подорожчає ще на 550 гривень на місяць. Обсяги субсидій поступово будуть зменшуватися через зростання пенсій. Є над чим замислитися любителям домашнього нудизму по-українські…
Після резонансного трагічного ДТП у Харкові Уряд також планує у середу, 25 жовтня, розглянути додаткові заходи щодо контролю за ситуацією на дорогах. Зокрема, щодо посилення засобів фото – та відеофіксації правопорушень. І це, напевно, правильно. Бо на наших дорогах гинуть щороку тисячі людей.
Добре було б, одночасно, якимось чином зменшити кількість українців, котрі залишають країну в пошуках роботи, ледь зводять кінці з кінцями і, навіть, ідуть з життя завдяки політиці цього Уряду.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!