На засіданні громадської ради  при виконавчому комітеті Володимир-Волиської міської ради, яке відбулося 26 жовтня,   заслуховувалося    ряд питань, обговорення та прийняття рішень по яких має велике значення для громадськості міста.

Про громадський бюджет  участі, зокрема в частині  проектів міських ініціатив  та порядок голосування за подані проекти розповіла начальник управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Оксана Субицька. У ході обговорення  зазначено, що це перша ластівка подібних ініціатив, тому  реалізація найкращих проектів залежатитме від активності громадськості.

Друге питання, а саме заслуховування інформації  заступника головного архітектора Юрія Самогальського щодо демонтажу та передачі в історичний музей дошки в честь прикордонників за ініціативою члена виконкому Приступи, викликало хвилю негативних емоцій не лише у членів громадської ради. Більшість схилялася до того, що історію не переписати та не перекреслити навіть законом про декомунізацію. Виявляється, що на цій дошці зображено серп та молот – символи комуністичного режиму, що й вплинуло на необдумане, з точки зору більшості членів громадської ради, рішення виконкому щодо її демонтажу.  Зважаючи на це, члени громадської ради   прийняли рішення щодо розгляду питання повернення дошки на місце – фасад ВПУ з умовою заміни серпа та молота на тризуб. 

 Про заплановані заходи до Дня створення 14-ї ОМБР проінформував громадськість секретар міськради, заступник міського голови Олег Свідерський.  Як зазначив Олег Миколайович, дата святкування ще не відома, однак щойно  відбудеться повернення до частини військових, відразу ж визначиться день святкування заходів до Дня створення 14-ОМБР.  За попередньою інформацією вояків зустрічатимуть на Площі Героїв, вручатимуть нагороди та організують для них в РБК святковий концерт.

Під час обговорення даного питання  запропоновано  облаштувати пішохідну зону в напрямку  до військової частини по правій стороні вулиці Ковельській за залізничним переїздом. Поруч із доріжкою розташований храм Св.Юрія, пам’ятники загиблим воїнам та ряд торгових закладів. Зважаючи на це, вирішено звернутися до міської ради  з пропозицією передбачити кошти у бюджеті для проведення ремонтних робіт з влаштуванням твердого покриття на пішохідній доріжці.

Крім того, на засіданні було розглянуто питання впорядкування дорожньої розмітки та знаків на вилицях Луцькій і Устилузькій, а також щодо врегулювання руху пішоходів та велосипедистів на вулиці Ковельській.  Якщо врегулювання руху на велосипедно-пішохідній зоні вулиці Ковельської потребує деякого доопрацювання, то встановлення розмітки на вулиці Луцькій та Устилузькі, питання часу. Оскільки й досі ці вулиці не покриті чистовим шаром асфальту. Немає проекту дорожньої розмітки, який би дав змогу внести відповідні зміни та побажання членів ради. Тому порекомендовано після того, як проект буде розроблений та пройде усі узгодження, винести його обговорення   грромадської ради.

Крім того, присутні підіймали питання щодо місця розміщення дитячих майданчиків, відповідальності КЕВ за розбазарювання майна військових та завершення терміну дії громадської ради. Тому запропоновано  зібратися тим же складом на початку року з метою проведення перевиборів та залучення нових членів від громадських організацій міста. Для цього було проінформовано про пакет документів, які потрібно надати   з метою долучення до членства у громадській раді.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!