Завдячуючи наполегливості депутата Руслана Мороза ще одна вулиця вкрита новим асфальтом

Ремонт вулиць Володимира-Волинського останнім часом зазнає прогресу. Поряд із центральними  та прилеглими до них, у цьому році заасфальтовано деякі й у віддалених районах міста. Частина – за кошти бюджету, частина – на умовах співфінансування, до якого долучаються мешканці. Про це ми неодноразово зазначали у своїх дописах, ставлячи наголос на тому, що тільки завдяки злагодженим діям депутатів, зокрема Руслана Мороза, та міського голови під будинками жителів, які десятками років топтали болото, лежить рівненький асфальт та горять вночі ліхтарі.

Нещодавно на вулиці Федорівській, зокрема на відрізку дороги від вулиці Устилузької, що напроти автомобільної заправким ANP, в бік села Федорівка, прокладено нове асфальтне покриття.

Питання асфальтування цієї вулиці  тягнулося до тих пір, поки за ініціативу зрушити цю проблему з мертвої точчки не взявся депутат міської ради Руслан Мороз. Він  неодноразово зустрічався із міським головою Петром Саганюком та головою Зарічанської сільської ради Ігорем Пальонкою відносно узгодження усіх питань  співфінансуваня  ремонту дороги, оскільки ця вулиця з’єднує жителів міста та приміського села Федорівка.

Звісно, одним днем  це аж ніяким чином  не вирішувалося, адже зазвичай усе впирається у кошти, підрядчика та інших факторів, які вносять частенько свої корективи. Тому депутату доводилося неодноразово нагадувати про вирішення цієї проблеми, проводити зустрічі з обидвами головами та переконувати депутатський корпус у важливості піднятого питання. Адже  доля подібних проектів залежить саме від волі, свідомості та злагодженості дій депутатів.

І ось справа зрушилася з місця – вулиця заасфальтована. Як зазначає в розмові Руслан Мороз, одному йому не вдалося б вирішити багаторічну проблему негативного стану вулиці Федорівської, якби не однодумці в особі  міського голови Петра Саганюка та Зарічанського сільського голови Ігоря Пальонки. За це щиро вдячний хм як від себе особисто, так і від мешканців Федорівської сторони. До цього варто додати й те, що жителі під час зустрічі із Русланом Андрійовичем  дякували йому за те, що він усіляко  вболіває за  вирішення проблем своїх виборців.

Власне, так і повинно бути у громадах, які делегують своїх обранців до органів самоврядування та довіряють їм їх очолювати. А депутати для того і є, щоб вивчати проблеми людей та все робити від них залежне, щоб  тим, хто їх обирав,  не було соромно дивитися у вічі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!