Остап Сусваль – батько загиблого на війні Петра Сусваля, на честь якого перейменували село Жовтневе , хотів зірвати вибори. Про це кореспонденту Волинь UA розповіли в Оваднівській територіальній сільській виборчій комісії. Пише Волинь Ua.

Остап Сусваль спочатку прийшов до дільниці і просив людей не йти голосувати. Згодом зайшов у приміщення дільниці, деякий час посидів і кинувся бити членів дільничної комісії та рвати бюлетені для голосування. Порвав приблизно 8 бюлетенів, про що буде складено акт. На місце інциденту викликали поліцію. Ймовірно, такими діями чоловік хотів завадити виборчому процесу.

Нагадаємо, що у селі Суваль і досі вирують пристрасті навколо перейменування села. Через бездіяльність сільського голови, про яку заявляють представники Інституту національної пам’яті, село перейменувала Верховна Рада. Проти назви села Сусваль виступають його мешканці та батьки загиблого Героя. 26 жовтня 2017 року в перипетії з перейменуванням села Оваднівська сільська рада втягнула ще й Володимир-Волинську районну раду. Районні обранці мали підтримати рішення Оваднівської сільської ради від 13.09.2017 року №20/3, де йдеться про перейменування села Сусваль  на село Світанкове. Та депутати більшістю голосів утрималися  в перейменуванні села Сусваль на  Світанкове.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!