Позаду вибори до Зарічанської та Оваднівської ОТГ. За попередніми результатами, наданими  відділом ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської РДА, головою Оваднівської ОТГ обрано Панасевича Сергія Степановича, а Зарічанської ОТГ – Пальонку Ігоря Анатолійовича.  Під час  обрання голови Оваднівської ОТГ взяло участь 47,7% виборців,  з яких 88,5% віддали голоси за Панасевича (1547 виборців). Участь в голосуванні під час обрання голови Зарічансьукї ОТГ взяло участь 43,2% виборців, з яких 96,5% підтримали кандидатуру Пальонки (1582 виборці).

Що стосується активності на виборах, варто зазначити що із 3893 виборців, які зареєстровані на дільницях під час обрання депутатів та голови Оваднівської ОТГ, участь у виборчому процесі взяло 1843 людини (47,34%). Відповідо у Зарічанській ОТГ із 3785 виборців, участь в голосуванні взяло 1623 виборці (42,88%)

У Володимир-Волинському районі поки що не визначилися із об’єднанням дві сільські ради – Березовичівська та Хобултівська. Попереду довибори в Зимнівську ОТГ у зв’язку із приєднанням до неї Хмелівківської сільської ради. Яким чином цей процес відбуватиметься, поки що невідомо.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!