Про узгодження мережі закладів освіти та культури з наступного року йшлося на оперативній нараді за головуванням голови Володимир-Волинської РДА Наталії Василець. Це питання визріло у зв’язку з виборами до Зарічанської та Оваднівської ОТГ 29 жовтня. Тобто, мережа вищезгаданих закладів згідно чинного законодавства повинна перейти на фінансування ОТГ.

Поряд з тим проінформовано, що у зв’язку із негодою, у селі Суходоли вітром звалено дерево та обезживлено від електропостачання одну із вулиць у селі Сусваль.

В районі продовжується процес нарахування субсидій. Проте є випадки, коли після фактичної перевірки даних, поданих в декларації, людині доводиться повертати в державу одержану субсидію. Про нещодавній такий випадок, коли в бюджет повернуто 12 тисяч гривень незаконно отриманих субсидій, повідомила начальник управління соцІального захисту населення Наталія Голюк.

На завершення Наталія Василець дала доручення пришвидшити процес підготовки документів для запуску опалення у приміщенні районної ради.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!