Замість Олега Куха у лавах фракції БПП може опинитися Валентин Кошельник, зазначається у «Волинь24».

Депутата Волинської облради від БПП Олега Куха обрано головою Любешівської ОТГ. Це означає, що вакантною стає не тільки посада голови Любешівської райдержадміністрації , а й депутатське місце у фракції БПП Волинської облради.
У коментарі «Волинь24» голова Волинського осередку БПП “Солідарність” Роман Романюк підтвердив цю інформацію.
“Валентин Кошельник дійсно може зайняти депутатське місце у Волиньраді. Бо він наступний у списку. Він не є членом нашої партії. Був у списку як безпартійний. На момент виборів «Солідарність» його підтримувала. Хоча багато часу відтоді пройшло, сьогодні ми бачимо, що його підтримують інші люди. Але розуміємо, що Олег Кух має працювати на новій посаді. Це фактично те, що він робив і до цього: Олег Іванович керуватиме 85-ма відсотками району. І це важливо», – зазначив Роман Романюк.

Валентин Кошельник помічник народного депутата  від фракції “Народний фронт” Ігоря Гузя. Проживає та проводить свою підприємницьку діяльність у Володимирі-Волинському.  Засновник дитячо-юнацького футбольного клубу «ВІК», депутат 2-х скликань Володимир-Волинської міської ради. 2010 року обраний депутатом Волинської обласної ради за виборчим списком Волинської обласної організації політичної партії «Фронт Змін».   Склав депутатські повноваження у 2015 році.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!