Саме з цього древнього міста з великою історією, яка є   спільною для  України і Литви, почали своє знайомство з Україною гімназисти з литовського міста Каунаса. Про це зазначається в дописі Наталії Малимон на day.kyiv.

Їх цікавила саме Західна Україна, тому  в інтернеті знайшли сайт  Володимир-Волинського історичного музею і найперше відвідали його. Аби потрапити у місто, їхали з Литви через Польщу і український Устилуг. Після екскурсії  в історичний музей, Олена Черенюк провела їм екскурсію містом. Особливо вразив литовців  Успенський собор12 століття, загалом краєвид міста, який відкривається  з дзвіниці, найвищої будівлі Володимира.

Як зазначає автор, Володимир-Волинський все ж залишається збоку від стандартних маршрутів, які пропонують литовські туристичні фірми. Тому знайомство  з  Волинню, казали каунаські гімназисти, матиме продовження.

Огляд Володимира та музею входив у триденний екскурсійний тур гімназистів з Литви. Ще вони оглянули Луцьк та Львів. Як поділилася у своєму дописі науковий працівник музею Ганна Доскоч, один з гімназистів здивував своїми знаннями української мови. Виявилося, що його батьки родом з Києва.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!