Володимирчанам, напевно, відомо про те, що на вулиці Броварній прокладено водогін, який нині перебуває на вирішальній стадії випробування та пуску в експлуатацію. Мешканці цієї вулиці роками чекали такого блага цивілізації. Однак виявляється є й такі, які хочуть їсти мед, та й ложкою. На цьому наголосив міський голова Петро Саганюк, до котрого надійшло звернення від одного з мешканців цієї вулиці Сороки, який вимагає прокласти водогін до самісінького будинку бюджетним коштом. Такі роботи не передбачаються жодними проектами. Бо підведення до будинку – питання кожного його власника.

Висловлюючи своє бачення про подібні закиди та звернення, Петро Данилович наголосив на тому, що варто подякувати депутату міської ради Максим Климюку, котрий не давав спокою народному депутату Ігорю Гузю щодо виділення додаткових коштів з державного бюджету для прокладання водогону на Броварній. «Нехай подякують Максиму Климюку та Ігорю Гузю, які разом зуміли вибити кошти та  водогін на Броварній зробити», – заначив міський голова.

Якби не настирність обранця місцевої громади та  розуміння проблеми народного, ще б довго мешканці носили  воду відрами або бурили скважини за великі кошти.

З вершини досвіду та прожитого, можна сміливо сказати: шановні скаржники та ті, кому хтось завжди щось повинен зробити: замість того, щоб щось вимагати, подумайте, а що ви корисного, окрім популізму та пустослів’я, залишили після себе? І коли добряче помислите, повірте, нічого навіть не пригадаєте…

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!