Оперативна нарада за головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, зважаючи на те, що до кінця добігає  рік, в основному присвячувалася вчасному освоєнню бюжетних коштів головними їх розпорядниками.   У досить-таки жорсткій формі попереджено керівника водоканалу Володимира Власюка за зволікання освоєння близько 2 мільйонів гривень, які залишилися від проекту «Чиста вода на Побужжі».

Після створення територіальних громад в районі, постало під знаком питання подальше існування районної бібліотеки. Тому вже розпочалися перемовини між міською та районною радами щодо передачі її на баланс міста.

Не оминув Петро Данилович критикою   різнокольорові багатоповерхівки та запрудженість центра міста аптечними закладами, яких тільки по вулиці Ковельській нараховується 11.

Наше місто, як зазначає очільник міста, стає привабливим для будівництва житлових масивів. Вже є дві новобудови, житло в яких практично викуплене людьми. Зважаючи на це, міський голова доручив підготувати інформацію щодо вільних земельних ділянок, наголосивши окремо на районі консервного заводу. За попередніми підрахунками, на місці складських приміщень можна збудувати цілий мікрорайон із додатковою інфраструктурою.

Ще за місяць часу депутатам міської ради надасться проект бюджету  наступного року, проте для цього потрібно провести ревізію наявної проектно-кошторисної документації та окреслити ті об’єкти, на яких плануватимуться проводити відповідні роботи. А це – утеплення дитячих садочків №7,8, асфальтування вулиць, перекриття дахів багатоповерхівок та облаштування ігрових і спортивних майданчиків.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!