На повідомлення, надруковане вчора у нашому виданні, про фальшиву купюру, яку видали  чоловіку у касі одного з відділень “Приватбанку” у Володимирі-Волинському ,  надійшла офіційна відповідь  регіонального представництва банку у Волинській обасті. У ній йдеться про те, що справжність купюри, щодо якої у жителя Володимира-Волинського виникли підозри, визначатимуть експерти. Наразі правоохоронці вивчають справу.

Так, чоловік, котрий вважає, що став жертвою фальшивомонетників, звернувся у касу ПриватБанку, де отримав значну суму коштів. Через 15 хвилин він повернувся до відділення із претензією, буцімто, касир видав йому фальшиву купюру. Зі скаргою чоловік звернувся до поліції.

Наразі поліцією не доведено, що 500-гривнева купюра – підробка. Якщо експертиза підтвердить фальшивку, правоохоронці вивчатимуть, де заявник міг узяти її.

У ПриватБанку наголошують: усі купюри в касі перевіряють на спеціальному обладнанні. Механізми призначені, аби миттєво виявляти усі паперові гроші з ознаками підробки. Тому фальшиві купюри не могли опинитися в касі банку.

До того ж служба безпеки фінустанови плідно співпрацює з правоохоронними органами і завдяки інноваційним технологіям допомагає виявляти шахраїв. Так, 31 серпня у Києві служба безпеки банку спільно з поліцією схопили зловмисників, які розраховувалися фальшивими грішми.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!