Депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк прозвітував перед виборцями округу про свою діяльність у 2017 році, яку  він спрямовував на захист інтересів громади, виконання її доручень у межах депутатських повноважень.

Одне з головних і найболючіших питань, яке потребувало вирішення протягом багатьох років, – відсутність водопостачання по вулиці Броварній. Завдяки наполегливості та сприянню депутата, нещодавно вдалося прокласти там водогін. А оскільки  вулиця входить у проект “Чиста вода на Побужжі”, який був реалізований два роки тому у Володимирі, її жителі питимуть очищену воду. Обговорювалась також можливість  водовідведення  та асфальтування Броварної. Однак ці питання потребують детального вивчення, тому поки що лишатимуться у планах.

Акцентував увагу Максим Климюк  і на проблемний двір на вулиці Князя Василька, який потребує благоустрою. Як  зазначив, на нього вже виготовлена проектно-кошторисна документація. Та оскільки зараз там ведуться роботи по ліквідації прориву труби, ремонт перенесений на наступний рік. Там планується прокласти бруківку та розширити територію двору.

Говорили про облаштування території парку на території ЗОШ №1, де має бути спортивний майданчик,  який мають збудувати найближчим часом. Діалог між депутатом та виборцями тривав півтори години, протягом яких встигли не тільки обговорити проблемні питання, а й намітити план робіт на наступний рік. Як вони будуть реалізовуватись, дасться знати.  Насмакінець, Максим Климюк подякував усім за довіру і пообіцяв й надалі лобіювати інтереси округу та працювати на благо громади, яка його обрала.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!