Учасник АТО, офіцер ЗСУ Дмитро Ткачук потребує термінової допомоги.

Дмитро воював  на сході країни у 2-х ротаціях, має досвід миротворчих операцій у Косово та Іраку, закордонні військові відзнаки, дипломи, грамоти та подяки від командування, проходив кількамісячне стажування у 101-й ВДВ США на посаді командира відділення, навчався у сержантській Академії Національної Гвардії США, тренер по рукопашному бою, військовий інструктор, інструктор-вихователь дитячого табору “3 полк”, батько 2-х дітей.

Йому поставлений страшний діагноз. Щоб врятувати життя, необхідна пересадка нирки. Час грає проти нього, і на збір коштів лишилося  мало часу, а сума на операцію та реабілітацію потрібна велика –  75 000 доларів. 

Керівник військово-патріотичного центру “3 полк” Руслан Бормовий на своїй сторінці пише: “свій “борг” країні він віддав, та хвороба вивела Дмитра з лав ЗСУ,  і його комісували. Тепер усі проблеми, “здобуті” в АТО  при захисті України, –  його проблеми. На лікування вже пішли шалені гроші. Репост – це вже  допомога, яка дозволить швидше зібрати гроші, я маю на це надію, адже окрім надії в нас вже нічого не залишилось…”, – пише Руслан.

Номер картки, на яку прохання небайдужих людей перерахувати кошти: ПРИВАТБАНК, 4731 2127 0051 1297. Отримувач Ткачук Дмитро Васильович. Давайте разом допоможемо врятувати життя людині.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!