В одному із житлових будинків населеного пункту поблизу Луцька під час обшуку виявлено понад 30 осіб, які незаконно утримувались під приводом надання реабілітації від наркотичної залежності та алкоголізму, повідомляє прокуратура Волинської області.

За її даними, спецоперація відбувалась у п’ятницю, 3 листопада, серед утримуваних осіб були жителі Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Львівської та інших областей.

Люди були позбавлені засобів зв’язку, особистих документів та верхнього одягу. Крім того,  організація так званого реабілітаційного центру здійснювалась на платній щомісячній основі (6 тисяч гривень). Про функціонування цього центру на території Луцького району органам державної влади, місцевого самоврядування відомо не було.

Триває досудове розслідування. За даними прокуратури, затримано двох осіб, підозрюваних у причетності до протиправного функціонування центру, вирішується питання про оголошення їм про підозру у катуванні та незаконному позбавлення волі кількох осіб на тривалий час з корисливих мотивів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 127 та ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України) та обрання щодо них запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!