На щовівторковій нараді з керівниками структурних підрозділів міський голова порушував фінансові та комунальні теми. Йшлося про своєчасне освоєння коштів на соціально-економічний розвиток міста, завершення робіт на вулиці Броварній, де за рахунок держбюджету прокладено водогін, встановлення дитячих майданчиків та ремонт басейну у ЗОШ №5.

Наразі держава боргує медикам 4 мільйони гривень. Тому  Петро Саганаюк  наголосив на підтримці міською радою Володимир-Волинського ТМО, однак додав, що закладу варто звернутися за нею і до районної ради та ОТГ, оскільки мешканці сусідніх сіл також користуються його послугами.

Так як на вулиці не є холодно, порадив економити енергоносії, зменшивши на вихідні дні подачу тепла. Комунальникам дав доручення усунути ямкові недоліки на дорогах, а відділу економіки – не тільки освоювати своєчасно кошти, а й наповнювати бюджет.

Окремою темою стала заборгованість деяких мешканців міста за комунальні послуги. Обурює Петра Саганюка, що у їх списку є ті, котрі не тільки мають чим платити, а й шахраї, які обібрали людей, і приховують своє місце знаходження. Не розуміє, чому замість того, щоб стягнути з них борг, виконавча служба «не може їх знайти»? І додав, що у таких випадках потрібно подумати над правом  визнання їхнього житла безгосподарським, і надати його тим, хто потребує, навіть, тим же учасникам АТО. «Як сьогодні може аферист, який видурив у пів-міста чималу суму грошей, не платити за комуналку, чи пенсіонер силових структур, у якого пенсія вимірюється у кілька тисяч гривень? Робіть, що хочете, але борги вони мають сплатити», – насамкінець зазначив міський голова, звернувшись до керівників комунальних служб.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!