На брифінгу у міського голови, який традиційно проходить на другий день робочого тижня,  порушувались кілька питань.

Зокрема, йшлося про прорив на вулиці Луцькій, де довелося знімати асфальт. Як зазначив Петро Саганюк, під час ремонту застосовувався віброкаток, оскільки асфальт, який везли аж зі Львівської області, швидко холонув, тому було прийнято рішення вивести цю техніку. Вона виявилась надто потужною для мережі водопостачання, яка, не витримала і дала збій. Тому довелося знімати покриття, і лагодити її. Загалом там проклали 730 тон асфальту.

Дорожні роботи на цьому тижні планується виконати до повороту Зимнівської вулиці, потім заасфальтувати «кишені» і рухатись далі.

   Щодо реставрації музею, міський голова наголосив, що кошти на нього є у міському бюджеті. Та у будівельної компанії, яка має здійснювати ремонт, не має ліцензії на реставраційні роботи. Але є сподівання, що незабаром це питання вирішитьсяу позитивну сторону.

Дано розпорядження Ларисі Кульковій та Віктору Фіщуку зустрітися з керівниками супермаркетів щодо реалізації проекту «Безпечне місто», у рамках якого планується встановити камери відеоспостереження біля цих торгових закладів. Хоча наше місто загалом є спокійним, однак такі заходи потрібні задля безпеки його мешканців та контролю за ситуацією. Тим більше, що з поверненням 14 ОМБр кількість населення зросла.

Щодо асфальтування вулиці Соломії Крушельницької,  половину якої вже вдалося відремонтувати, Петро Саганюк запевнив, що її доасфальтують у  наступному році.  У цьому  завершать ремонтні роботи на вулицях Мітіна та Щоголева. Вже є документація на ремонт Івана Богуна. У бюджеті на все це передбачені кошти, та на заваді стають погодні умови, адже на носі – зима. Варто зазначити, що протягом року вдалося заасфальтувати близько двадцяти вулиць, є сподівання, що у 2018-му буде відремонтовано не менше.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!