Така норма   передбачена новим законом «Про житлово-комунальні послуги», який спрямовано на демонополізацію ринку житлово-комунальних послуг – пише ТСН.  Документ   9 листопада, ухвалила Верховна Рада.
Пеня передбачена “від 1 січня 2019 року в розмірі 0,01 (однієї сотої) відсотка за кожен день прострочення після дати, коли вичерпаний термін оплати». Нововведення стосуватимуться ситуації, коли оплата за послуги ЖКХ внесена невчасно до 20 числа місяця чи до іншої дати.
Також було уточнено положення щодо введення пені. Законом передбачено, що в разі заборгованості держави за субсидіями та пільгами пеня не нараховується. Крім того, не нараховується пеня, якщо в людини є заборгованість з оплати праці, яка підтверджена документально.
Крім того, закон є частиною великої реформи ЖКГ, яку спільними зусиллями просувають уряд та парламент. Попереду ще цілий комплекс  законопроектів, як анонсував у Раді віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!