Ремонт харчоблоку  Володимир-Волинського ТМО  постійно перебував на пульсі міської влади. Адже те приміщення, яке не відало капітального ремонту з часу відкриття лікувального закладу, а це приблизно 35 років, поступово набувало непридатного вигляду.

І ось усі дочекалися цієї світлої днини, коли відкрилися двері повністю відремонтованого харчоблоку. І не лише складських приміщень, цехів та кухонного залу, де безпосередньо готуватимуть їжу для хворих, а й приміщення для персоналу. Віднині у підвалі знаходяться декілька кімнат для зберіганння овочів,   фруктів, сипучих продуктів. Але найголовніше, що для працівників харчоблоку діятиме душова кабіна, вбиральня та окреме службове приміщення для зберіганння різноманітного  реманенту та посуду.

За доброю українською традицією міський голова Петро Саганюк разом із головним лікарем ТМО Олександром Клачуком розрізали стрічку та скуштували запашний коровай, спеціально випічений у знак безмеженої вдячності від колективу лікарні депутатам Володимир-Волинської міської ради за виділені кошти із  бюджету на капітальний ремонт харчоблоку.

Щороку можна було б за рахунок коштів міста проводити ремонти та придбавати обладнання для ТМО, однак, як наголосив Петро Данилович,  на заробітну плату медикам цьогоріч не надійшло із державного бюджету субвенції в сумі 3 мільйони гривень, які потрібно вишукувати у міській казні. І коли ці кошти держава поверне, міський голова запевнив, що вони спрямуються  на потреби лікувального закладу.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!