Сьогодні на спеціальному засіданні уряду були затверджені пропозиції МВС щодо змін до нормативно-правових актах у сфері безпеки дорожнього руху. Про це в своєму блозі на Цензор.НЕТ написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.  Він зазначив, що найближчим часом пакет документів буде переданий до Верховної Ради.

Перш за все, пропонується посилити покарання за вже передбачені статтею 286 Кримінального кодексу України порушення (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) .

Крім того, пропонується внести зміни до цієї статті Кодексу, якими передбачити окрему відповідальність водія за порушення правил дорожнього руху, вчинене в нетверезому стані.

“Встановити відповідальність за порушення ПДР особами, які керують транспортними засобами, вчинене в нетверезому стані, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, і передбачити за це покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років .

За порушення правил дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, вчинене в нетверезому стані, що призвело до смерті людини або тяжке тілесне ушкодження, – покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років “, – написав міністр.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!