Минулого тижня у Володимирі-Волинському на стадіоні «Олімп» відбулися змагання з вільної боротьби на Кубок Володимир-Волинського  міського голови.

Наше місто гідно виставило своїх борців. Однак на етапі підготовки до турніру для переможців потрібно  було придбати кубки. І вкотре тренери звернулися до місцевих меценатів, адже спорт завжди підтримується людьми, яким не байдуже здоров’я нації та майбутнє нашої держави.

Як зазначає тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський, цього року надав посильну фінансову допомогу у придбанні  кубків для переможців  змагань з вільної боротьби  депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз.

«Ми щиро вдячні Руслану Андрійовичу за кількарічну співпрацю у плані фінансової підтримки команди борців. Щороку він  виділяє кошти на придбання нагород для переможців змагань. І не лише з вільної боротьби. Він також підтримує боксерську команду.  Практично усі спортивні змагання, їх підготовка та участь  в них спортсменів із Володимира відбуваються завдячуючи таким як Руслан Мороз. Жодного разу, коли б ми не звернулися до Руслана Андрійовича з проханням допомогти зібрати команди   або придбати для спортсменів певний спортивний інвентар, ми не почули від нього відмови».

Приємно, що є у Володимирі-Волинському є небайдужі люди, зокрема депутат міської ради Руслан Мороз, котрий не лише дбає про благоустрій та покращення інфраструктури для своїх виборців, а й усіляко по мірі своїх фінансових можливостей, підтримує спорт на місцевому рівні.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!