На сцені Устилузького будинку культури  виступали свого часу відомі циркачі, еквілібрісти та гіпнотизери, музичні колективи та навіть Микола Сліченко зі своїм театром «Ромен». Але таке шоу за участю прекрасних половинок Устилузької об’єднаної територіальної громади, яким за… 60, відбулося вперше. Як говорили ведучі: «Вперше на Волині, а може й в Україні» змагалися за право вибороти титул «Місіс пенсіонерочка-2017» семеро чудових жінок, в душі яких   ще панує весна, а ось роки вже повернули на осінь.

Однак це аж ніяким чином не завадило конкурсанткам виконати танець мало не у стилі «реп», пройтися дефіле по сцені у вишиванках та продемонструвати свої чудові вокальні дані. Правда, без вечірніх суконь, купальників та інших атрибутів, які демонструє молодь на подібних різноманітних конкурсах.  Загалом, незважаючи на хвилювання, внутрішню скованість та вікову стриманість (адже зал вщерть був наповнений глядачами), пенсіонерочки прекрасно справилися із своїми домашніми завданнями та гідно виступили у наступних конкурсах: «Візитка», «Я-україночка», «Я-господиня» та «Мої таланти». Практично у кожному конкурсі жінок  об’єднувало те, що  усі вони є прекрасними  мамами та люблячими бабусями. І хоча кожна своє життя   прожила за сценарієм власної долі, проте в усіх воно було цікавим, творчим та змістовним. Бо більшість із них пов’язала свою долю із культурним життям краю, вихованням діток у дошкільних закладах та сфері послуг.

А які ж вони господині! Журі важко було визначити найкращу, оскільки  на стіл для дегустації конкурсантки підготували солянку із грибами, торти, пироги з маком, рогалики, вареники та «гранатовий браслет».

Найцікавіше відбувся конкурс  «Мої таланти». Хто співав, хто декламував вірші, хто –  демонстрував  витончені та неперевершені вироби, змайстровані  власними руками, як от картини, квіти, писанки та рушники. Але найкреативніше свій талант представила одна із конкурсанток Катерина Калитюк, котра, одягнувши костюм Діда Мороза ( у дитячому садочку вона працювала вихователем), декламувала вірші та на завершення виступу обсипала зал зерном, бажаючи усім добра, миру та злагоди.

Зважаючи на те, що кожна учасниця була по-своєму загадковою та талановитою, журі довго не могло визначитися із переможницями не лише у номінаціях, а й тою, кому присвоїти головний титул. Тому коли настав час оголошувати номінантів, член журі Арсентій Боритюк наголосив, що кожна жінка є прекрасною, творчою і талановитою господинею, чудовою артисткою та елегантно-вишуканою на сцені.  Тому  усі учасниці  вартують кращих нагород та неабияких слів вдячності навіть за те, що  виявили мужність   взяти участь в досить-таки оригінальному конкурсі.

Але конкурс на те і є конкурсом,  щоб визначити перможців. Отож, титули «Місіс чарівність» виборола Любов Франчук із Амбукова; «Місіс творчість» – Тамара Павленко із Устилуга; «Місіс господиня» – Галина Демінська із Зорі; «Місіс артистичність»- Світлана Левицька із Лудина; «Місіс елегантність» – Тетяна Береза із Устилуга; «Місіс вишуканість» – Лідія Савюк із Устилуга.  Устилужанка Катерина Калитюк, котрій зал аплодував найактивніше, перемогу здобула у двох номінаціях:  «Місіс глядацьких симпатій» та виборола титул «Місіс пенсіонерочка=2017».

Усі конкурсантки одержали подарунки від спонсорів шоу, квіти та прекрасні вітальні  промови від чоловічої половини журі. Переможниця Катерина Калитюк, за традицією подібних конкурсів, вдобавок одержала корону «Місіс». А чому б і ні? Хіба тільки юним «міс» носити корони?!

Між конкурсами вихованці дитячого садочку спільно із виховательським та творчими колективами подарували глядачам неперевершені хвилини радості та усмішок, адже кожний  виступ аматорів сцени був підготовлений із любов’ю та неабиякою майстерністю.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!