Минулої суботи відбулася урочиста зустріч із військовослужбовцями 14-ої ОМБР, які у порядку дислокації повернулися зі Сходу.   Однак, як наголосив  Петро Саганюк, відразу  віднайшлися критики, яким не сподобалася сама організація урочистостей. Від себе додав, що досить-таки пасивно  повели себе  депутати міської ради, яких на  урочистості прибуло тільки декілька осіб. Практично відсутня була молодь.

Поряд з тим, Петро Данилович наголосив, шо командувач Оперативного Командування “Захід” генерал-майор Олександр Павлюк задоволений результатами підготовки:  військовослужбовці,   які повернулися зі Сходу, забезпечені необхідними службовими приміщеннями,  основною  інфраструктурою та створені хороші умови для подальшого несення служби.  За висловлюванням  командувача, – це практично єдина в державі бригада, яка мала змогу розмістити усіх військовослужбовців на території  частини.

Однак проблем ще вистачає. Окрім того, що зроблено обласною та міською владою, підприємцями,  за рахунок благодійних і спонсорських коштів у плані підготовки до зустрічі військових, здача 44-х квартирного будинку на вулиці Ак. Глушкова переноситься аж на перше півріччя наступного року.  Неодноразово переносилися терміни здачі: то 14 жовтня, то  15 листопада.  Тепер вже у 2018 році… Проте, як наголосив Петро Данилович, – це проблема по усій державі, бо ті, хто служать в Голов КЕВ, не до кінця розуміють та переймаються проблемами тих, хто служив або служить на Сході.

У Володимирі-Волинському для контрактників 14-ої ОМБР не вистачає житла (здебільшого у ній несуть службу військові із інших регіонів). За якийсь рік часу не вистачатиме місць у дитячих садочках. Не усі ж роз’їдуться по  домівках. Хтось таки залишиться й надалі нестиме службу у військовій частині.  Тобто, життя продовжується. Тому вже  міський голова окреслює плани щодо пошуку приміщень під філії дитячих дошкільних закладів міста. Тим більше, що на порозі реформа освіти, яка може кардинально змінити  профіль навчання (поки що на рівні слухів)  у школі-інтернаті:  це закриття дошкільного закладу, початкової ланки освіти з переходом на гімназійну форму навчання у старших класах.

Торкнулися теми «зеленого змія», тобто заборони продажу спиртного людям у військовій формі.  Петро Саганюк досить-таки толерантно зазначив, що трапляються випадки отруєння сурогатом саме військовослужбовцями, яких доправляють до лікувальної установи по декілька осіб щодоби.  Міськвиконком прийняв рішення щодо заборони продажу спиртного,  проте цим документом не зупинити його  вживання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!