Для багатьох жителів та гостей Володимира-Волинського площа Героїв асоціюється із загальноміськими заходами: тут тобі і ярмаркують, і марширують, і танцюють, і мітингують та урочисто нагороджують. З недавнього часу  ще й додалося вшанування пам’яті полеглим не лише у роки Великої Вітчизняної війни, а й у зоні АТО.

Однак вже  декілька десятків років площа, котра залишилася  від часів радянщини,  зовсім не змінила свого зовнішнього обличчя. Як запроектували її – такою й залишилася. Жодних тобі змін. Хіба що дітвора наставила поруч із обеліском Слави трампліни та різноманітні причандали для тренування на велосипедах.  Вже й вулиці, які оточують площу, – Ковельська, Небесної Сотні, Данила Галицького –  приведено до  привабливого вигляду . А ось чомусь до площі в нікого руки не доходять.

Саме на цьому акцентував увагу  Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк на оперативній нараді 14 листопада. Як наголосив спересердя Петро Данилович, він не бачить роботи та поглядів архітектора на вигляд центру міста, не почув жодних пропозицій щодо зміни вигляду площі Героїв, її реконструкції. «Площа Героїв- обличчя міста. І кому як не головному архітектору потрібно подбати  щодо його осучаснення. Варто її покрити бруківкою із натурального каменю. Пердбачити літне кафе, можливо, у майбутньому   подумати про фонтан…» – озвучив свою точку зору на брифінгу із журналістами міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!