Весело, з гумором, драйвом, а ще інтелектуально  відзначили День студента у Володимирі. І хоча саме свято настане аж у п’ятницю, його вирішили зустріти кількома днями раніше, оскільки напередодні вихідних молодь роз’їжджається по домівках.  Три команди з педагогічного, агротехнічного коледжів та вищого професійного училища змагалися в вікторині: “Що? Де? Коли?” у культурно мистецькому центрі.  Кожне питання вартувало грошей, правда, віртуальних, але тим не менше бажання перемогти було в усіх учасників. Привітати студентів зі святом завітав заступник міського голови, секретар міської ради Олег Свідерський. Захід відбувся за підтримки управлінні освіти, молоді і спорту при міськвиконкомі, відділу культури і туризму. Спонсором виступила ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” “Чеботурочка”.

Розпочалася інтелектуальна гра з представлення учасників. Найкреативнішими, і з почуттям гумору виявились майбутні вчителі, котрі вирізнились серед інших не тільки жартівлими віршами, які їх характеризували, а й самим складом, серед п’ятьох дівчат – один юнак, якого усі називали Дімасіком, навіть на його  бейджику так було написано. Судячи з реакції дівчачої половини у залі, він, напевно, є ще й її улюбленцем.

У ході гри команди ставили одна одній питання, які знаходились у конвертах, і кожне з яких оцінювалось у певну суму. Ведучий заходу Дмитро Тєрьохін зачитував їх і давав хвилину на роздуми. Деякі учасники, відповідаючи, намагалися довести свою точку зору, оскільки відповіді не завжди співпадали з тими, які підготували опоненти. Тож інколи виникали справжні дебати, у які втручались і викладачі. Гаряче підтримували команди вболівальники – студенти  вищевказаних закладів, особливо у залі було чути вигуки: “кримчанки” та “Дімасік”.  Це педколедж так вітав своїх представників. По оплесках і радісних вигуках не важко було здогадатись, що вболівальників саме цього навчального закладу у залі було найбільше. Варто зазначити, що за умовами вікторини, ніхто не мав права підказувати, бо у такому випадку відповідь не зараховувалась. Для підстраховки під час обговорення відповідей, вмикалась музика. Хоча звучала ще й для того, щоб веселіше було.

А щоб студенти мали можливість перепочити, на сцені для них і гостей співали Дмитро Нехай, Вікторія Демчук та Олександр Стемковський, котрий виконав авторську пісню “Ніколи не здавайся”.

В результаті, перше місце виборола команда з педагогічного училища ім. А. Кримського, яка найбільше надала правильних відповідей, заробивши при цьому 1060 гривень.  Друге дісталось агротехнічному коледжу, і хоча учасники відповіли на меншу кількість питань, зате заробили 1330 гривень.  І третє місце посіла команда ВПУ,  вона отримала 910 гривень.  Оскільки кошти  були віртуальними, голова ради з молодіжної політики, депутат міської ради  Максим Климюк вирішив підтримати талановиту та ерудовану молодь, вручивши кожній команді по конверту зі справжніми. Адже як не як їхнє свято на носі, а на віртуальні морозива не купиш, тож тепер буде за що відзначити День студента. Крім того, подарунки отримали капітани команд: Андрій Чуйко (ВПУ), Анжела Потапова (агротехнічний коледж) та Дмитро (Дімасік) Ващук (педколдедж).  Організатор конкурсу Ярослав Кондисюк вручив квіти та пам’ятні призи кожній команді. 

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!