Двом чиновникам Волинської обласної адміністрації вручили підозру про справі розкрадання коштів при будівництві другої лінії оборони у зоні АТО.   Про це на своїй сторінці  у Фейсбук повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. 
“Після відвідування зони АТО в кінці вересня я визначив пріоритетом для військової прокуратури сил АТО покарання винних за розкрадання при будівництві другої лінії оборони на фронті.
Першим підозру в розкраданні на закріпленій за областю ділянкою отримав заст Запорізької голови ОДА.  Сьогодні підозру отримали начальник управління капітального будівництва та начальник  управління технічного нагляду Волинської ОДА, які були замовниками та контролювали хід будівництва інженерних фортифікаційних споруд на території Володарського району Донецької області.
Експертиза встановила, що ці особи, а також колишній керівник сектору М, зловживаючи на користь комерційних структур, збудували окремі споруди десяти ВОПів, які за своїми властивостями не придатні для використання у бойовій обстановці та становлять небезпеку для життя та здоров’я військовослужбовців. 
Діями вказаних службових осіб державі нанесено збитків на суму 6 977 090 гр. На даний час тривають обшуки. До суду планується направити клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, ” – йдеться у повідомленні. 

Фото зі сторінки Юрія Луценка у Фейсбуці.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!