Так вже повелося, що кожний голова депутатської постійної комісії звітує про роботу як свою особисту, так і комісії. Цього разу на сесії Володимир-Волинської міської ради  звітувала голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, у справах учасників бойових дій та членів їх сімей Надія Замрига.

Зважаючи на те, що певний час вона перебувала в зоні АТО, проведення комісій доручалося тим депутатам, які вряди-годи збиралися на засідання. Тому звіт голови виявився надто куцим та здебільшого нагадував  звіт депутата про виконання своїх депутатських повноважень. Депутат Ярослав Жук після декількох запитань доповідачу відносно кількості засідань, вирішених та піднятих питань,  запропонував сесії визнати роботу комісії під керівництвом Надії Замриги незадовільною. 

Масла у вогонь підлив депутат, секретар комісії Павло Шлейн, котрий наголосив на тому, що завдячуючи пасивності Надії Замриги, часто зривалися засідання комісії, на які важко було зібрати депутатів. Не втрималася від критики депутат Віра Сєргєєва, котра запропонувала скласти депутатські повноваження голові комісії, оскільки та недобросовісно відноситься до депутатських обовязків. На  пояснення Замриги, що вона не завжди могла бути присутня на комісії через робочі відрядження, самопомічівка відповіла, що це її особисті проблеми. Дивно було чути ці слова від людини, котра офіційно ніде не працює. Тож їй, напевно, важко зрозуміти, що через роботу не завжди можна прийти на засідання комісії.

Її пропозиція обурила і міського голову, котрий наголосив, що не потрібно ставити двійку роботі тим, хто перебував на сході країни. Звісно, можливо, і є певні зауваження, якісь недоопрацювання, але це не означає, що комісія зовсім не працювала.  У залі лунали запитання про те, що сама Віра Сергєєва зробила як депутат, загалом, як і її партія? Хтось у залі навіть додав, що краще зовсім нічого нехай не роблять.

Не оминула депутатка згодом і скриньки добра. Нагадаємо, даний проект, став переможцем у третьому етапі конкурсу міні-грантів «Крок на зустріч» від фонду «Прибужжя» та програми «Активні громадяни» від Британської ради України. Пані Сергєєва поцікавилась у координатора проекту Любові Саць вартістю скриньок, і чому не можна було на них виділити гроші з міського бюджету, а потрібно було звертатись до нардепа, створюючи йому тим самим піар? Ну що тут скажеш? Чи то жаба давить, чи чужа слава не дає спокійно жити? Коли люди роблять щось корисне для міста, вносячи свій хоч і невеликий вклад, інші навпаки, – шукають у цьому каверзу, замість того, щоб самим стати корисним суспільству.

Загалом у залі було «гаряче», інколи міському голові доводилось підвищувати голос, щоб заспокоїти депутатів. Насамкінець депутат Радкевич нагадав про запит, який  вони надсилали у державну фіскальну службу  щодо перевірки закладів, де розміщуються гральні автомати. Як зазначив він, у ході перевірок фіскалами були виявлені ряд порушень, зокрема, відсутність ліцензій, дозвільних документів та інші. Із цими висновками Радкевич звернувся до правоохоронних органів, однак вони проігнорували його звернення. Тому депутат ініціював пропозицію запросити на наступну сесію когось із їхніх представників для роз’яснення ситуації.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!