29 листопада  за сприянням керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея з Львівської єпархії до Володимир-Волинської єпархії прибуде чудотворний образ Божої Матері «Всецариця». Урочиста зустріч ікони та архієрейська Божественна Літургія відбудеться у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський о 9.00 ранку. Йдеться на сторінці Володимир-Волинської єпархії УПЦ КП на Фейсбук.
Ікона Пресвятої Богородиці «Всецариця» написана монахом Миколаєм Капрулісом з Афону, який причислений до лику святих. Образ – список з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого в грецькому монастирі Ватопед на Святій Горі Афон.

 Древня ікона «Всецариця» написана в ХVІІ столітті й була благословенням відомого на Афоні старця Іосифа Ісихаста своїм учням. Збереглася розповідь старця про цю ікону. У ХVІІ столітті перед іконою Божої Матері «Всецариця» з’явився дивний молодий чоловік. Він стояв, щось невиразно бурмочучи. Раптом лик Богородиці блиснув, подібно до блискавки, і Якась невидима сила кинула молоду людину на землю. Як тільки до нього повернулася свідомість, він одразу вирішив сповідатися священику із сльозами на очах. Чоловік розповів, що жив далеко від Бога, займався магією і прийшов у монастир, щоб перевірити свою силу на святих іконах. Чудо, явлене Богородицею, переконало молоду людину змінити своє життя. Він зцілився від душевної недуги и після цього лишився на Афоні. Так ця ікона вперше проявила свою чудотворну силу на одержимій людині.

Пізніше стали помічати, що молитва перед цією іконою впливає і на хворих із різними злоякісними пухлинами. Господь по молитвах Пресвятої Діви дарував цьому образу особливу благодать: зціляти й утішати тих, хто вражений тяжкою хворобою наших днів – раком. У ХVІІ столітті вона вперше була написана грецьким монахом і поступово стала відомою в усьому світі. Саме ім’я ікони – Всецариця – говорить про її особливу, всеосяжну силу. Всецариця має благодать зціляти страшні хвороби сучасного людства. Її чудесна допомога проявляється, в тому числі, і в допомозі батькам, які моляться за своїх дітей, котрі перебувають в полоні наркоманії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!