У листопаді близько 3 тисячі споживачів на Волині одержали повідомлення про припинення поставок природного газу. Про це IA ZIK повідомила фахівець зв’язків із громадськістю «Волиньгазу» Оксана Швець.

Найпроблемніші боржники заборгували за газ вже понад 5 тисяч гривень. У деяких  цей борг уже сягнув кількох десятків тисяч гривень. Такі клієнти ігнорують рахунки за газ по декілька місяців.

«Припинення поставок газу – останній захід, до якого компанія вдається лише в разі ігнорування споживачем численних попереджень. Опісля цього, компанія надсилає до оператора ГРМ доручення на припинення газопостачання,що відбувається разом з відключенням від газової мережі. Тому, для припинення збільшення  заборгованості рекомендуємо подбати про сплату боргів, не чекаючи на крайні заходи. Адже в разі припинення поставки та відключення, навіть після погашення боргів, надалі мати можливість користуватись природнім газом споживачу доведеться сплатити не лише всю суму боргу, а й компенсувати витрати газової компанії на роботи з припинення та подальшого відновлення газопостачання», – розповідає директор «Волиньгаз Збуту» Микола Тищук

Нагадаємо, що за 10 місяців 2017 року заборгованість волинян за блакитне паливо сягнула майже 500 млн гривень, що на 55 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільшими неплатниками залишаються мешканці обласного центру Волині та навколишніх сіл – їх частка заборгованості становить понад 56 відсотків.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!