На щотижневій  оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів та керівників управлінь у міськраді йшлося про такі питання.

Ремонт моргу, на який збираються витратити півтора мільйона гривень. Як зазначив міський голова, роботи планують розпочати уже вже у цьому році. Наразі триває ремонт у терапевтичному відділенні Володимир-Волинського ТМО.

Створення притулку для собак. Останнім часом четверолапих друзів аж занадто багато розвелося у Володимирі. Особливо вони облюбували центр міста, де можна побачити цілі зграї. Як зауважив Петро Саганюк, це великі собаки, від яких можна чекати, що завгодно. Тож, щоб не лякали людей, і не наробили лиха, варто подумати про притулок для них. Нагадаємо, минулого тижня пси кинулись на неповнолітню дитину, яка їхала велосипедом, про це виданню «Волинь 24» повідомила його мама.

Майно, яке має комунальні борги, і довгий час знаходиться без господарів, потрібно визнавати безгосподарським і надавати тим, хто його потребує. Варто зазначити, що це питання вже порушувалось на одній з оперативних нарад. Цього разу міський голова навів приклад квартири на одній з вулиць, у якій кілька років ніхто не проживає, не платить за неї, до того усього там ще вибиті вікна. «Якщо не можна знайти господарів, потрібно через суд вирішувати питання, і дати дах над головою тим, хто його потребує, – зауважив він. – У нас таких людей вистачає».

Крім того, на нараді йшлося про освоєння бюджетних коштів, щомісячні публічні звіти про їх використання у засобах масової інформації та інші поточні питання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!