У центрі позашкільної освіти відбувся міський фестиваль-конкурс двійнят і близнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого». І хоча у ньому вяла участь невелика кількість учасників, але кожен з тих, хто все ж таки вирішив позмагатися за право представляти місто на обласному конкурсі, вартий уваги.

На огляд журі кожна пара представила відеоролик, який знайомить з родиною, життям та  захопленням кожного з учасників.

Учні третьої одинадцятирічки – брати Богдан та Олександр Сергеєви демонстрували свої творчо-спортивні таланти. Другокласники Миколка та Аннуся Магонь представили на огляд журі вальс. Діти з чотирьох років займаються танцями у клубі “Колорит”,  тренером якого є Наталія Лис.  Тож не варто говорити, що улюбленим їхнім заняттям є танці. У школі Миколка цікавиться точними науками, Аня – гуманітарними. Обоє люблять брати участі в усіляких конкурсах.

Шестикласниці Галинка і Даринка Ваврещуки виконали жартівливу пісню. У житті обидві займаються квілінгом, орігамі та виготовляють вироби зі шкіри. Їхня мама розповідає, що  дівчатка – творчі особситості, і хоча за зовнішністю схожі одна на одну, та по характеру різні.

Маленькі “рафалелки”  Ангелінка та Анастасія Слюсаруки вразили усіх  професійним виконанням пісні про події на сході України. Ці два янголятка зуміли заспівати так, що у декого у залі на очі навертались сльози. Дітки ось уже три роки займаються вокалом у Галини Тюрікової, і вже не вперше беруть участь у цьому конкурсі. На запитання, яке є їхнє улюлене заняття, відповідають, що обожнють дивитися мультфільми і проводити час зі своєю мамою. У майбутньому Настуся бачить себе лікарем, а Ангелінка мріє стати співачкою.

В результаті, переможцем у номінації “Хореографія” визнано Аннусю та Миколку Магонь. Номінація “Музичне виконання з іншими видами мистецтва” дісталась братам Сергеєвим. Грамоти за “Вокальне мистецтво” отримали сестри Ваврещуки, а перше місце, грамоту та право представляти місто в обласному конкурсі близнят та двійнят дісталось сестричкам Ангеліні та Анастасії Слюсарукам.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!